Czy rusztowanie aluminiowe sprawdza się u profesjonalistów?

Rusztowanie aluminioweRusztowanie aluminiowe to konstrukcja, która powstała jako odpowiedź na potrzeby osób wykonujących prace w domu, czy też w halach produkcyjnych i na magazynach. Charakteryzują się tym, że są bardziej rozbudowane niż zwykłe drabiny, często mają większe dopuszczalne obciążenie i możliwość przesuwania. Dlaczego ten sprzęt jest tak pomocny podczas wykonywania profesjonalnych prac? Dowiesz się z naszego artykułu.

Rusztowania aluminiowe dla profesjonalistów

Rusztowanie to sprzęt o konstrukcji podestu, którego podstawą są drabiny aluminiowe. Od standardowej drabiny wyróżnia go dużo większa przestrzeń robocza oraz większy zasięg pracy. Oznacza to, że na rusztowaniu aluminiowym można pracować w dwie osoby, a także postawić na nim inne przedmioty, np. kubeł farby, wiertarkę, czy skrzynkę z narzędziami. Jednym z najbardziej podstawowych rusztowań jest np. podest roboczy Corda. To niewielka konstrukcja, która może służyć zarówno jako drabina wolnostojąca, drabina wysuwana, jak i podest, który możesz postawić na schody. Takie rusztowanie sprawdzi się nie tylko u profesjonalistów, ale też u Klientów indywidualnych.

Profesjonalne rusztowanie aluminiowe

Przejdźmy do bardziej zaawansowanych konstrukcji. U profesjonalistów świetnie sprawdza się np. rusztowanie ProTec, czyli konstrukcja z opcją przesuwania i z rozkładaną ramą. Poza funkcjonalnością, dużą zaletą tego sprzętu jest możliwość szybkiego i sprawnego montażu. Kolejna linia produktów to rusztowania Stabilo, czyli najbardziej solidne i profesjonalne z całej kolekcji. Dzięki wzmocnionej konstrukcji poszczególnych elementów oraz technologii Click and Forget (system łatwego montażu części) produkt ten jest ceniony nawet przez najbardziej wymagających użytkowników. Ponadto, wszystkie rusztowania Krause spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa - takie jak EN-131, czy PN-EN 1004.

Dlaczego warto wybrać rusztowania Krause?

Krause to przede wszystkim firma z wypracowaną przez lata renomą. Producent od ponad 120 lat odpowiada na potrzeby profesjonalistów z branży budowlanej. Krause stawia na innowacyjność, wielofunkcyjność i niezawodność. Produkty Krause to gwarancja komfortowej pracy. Drabiny i rusztowania Krause posłużą Ci na lata. Jeśli któryś z produktów ulegnie awarii, możesz bez problemu znaleźć do niego części wymienne.

Krause to wybór profesjonalistów. Podczas wykonywania dużych inwestycji i przedsięwzięć budowlanych, nie ma miejsca na zawodne sprzęty i produkty zagrażające bezpieczeństwu. Postaw na markę, która ma długoletnie doświadczenie w tej kwestii. Postaw na Krause!

Komentarze