Kuchnia

Sprzęt elektryczny w kuchni - organizacja przestrzeni

Elektronika w kuchniElektryczny sprzęt kuchenny znacząco skraca czas i podnosi komfort przygotowywania posiłków. Dziś nie wyobrażamy już sobie życia bez tosterów, mikserów i ekspresów do kawy. Elektryfikacji uległy nawet noże i obieraczki do warzyw.

Więcej…

 

Nowoczesna aranżacja kuchni: jakich produktów nie może zabraknąć?

Nowoczesna kuchniaKuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w każdym mieszkaniu. Dobrze zaprojektowana kuchnia powinna być nie tylko nowoczesna i ładna, ale przede wszystkim praktyczna i funkcjonalna. To bardzo trudne zadanie zwłaszcza, kiedy pomieszczenie nie jest duże.

Więcej…

   

Wybór najlepszych garnków do kuchni - oczywistość czy udręka?

Nowoczesna kuchnia z naczyniami PhilipiakZdrowe gotowanie polega nie tylko na wyborze odpowiednich produktów spożywczych. To również umiejętność ich łączenia, właściwej obróbki, ale i korzystania ze zdrowych naczyń. Najlepsze garnki, czyli jakie? Na rynku obecnie można znaleźć mnóstwo naczyń różnego rodzaju, nadających się do gotowania, wykonanych z różnorodnych materiałów. Od ich wyboru zależy zarówno komfort przyrządzania potraw, jak i zachowania ich walorów odżywczych oraz zdrowotnych.

Więcej…

 

Nowoczesna kuchnia - czyli jaka? Rozwiązania, materiały, sprzęt AGD, udogodnienia

Nowoczesna kuchniaKuchnia od zarania dziejów jest sercem domu, jednak w ostatnich latach z pomieszczenia typowo roboczego awansowała do miejsca równie ważnego, jak salon czy jadalnia. Projektanci wnętrz prześcigają się w coraz to ciekawszych aranżacjach kuchni, która w 2019 roku powinna być połączeniem designu z funkcjonalnością i nowoczesną technologią.

Więcej…

   

Zabudowa kuchni - jaki projekt, jakie meble, jaki blat?

Nowoczesna zabudowa kuchennaPlanowanie wymarzonej zabudowy kuchni wielu spośród nas rozpoczyna od wyboru stylu w jakim zostanie ona urządzona. Już na wstępnie wiemy jakie kupimy meble kuchenne, jesteśmy zdecydowani w kwestii oświetlenia i doboru dodatków.

Więcej…

 

Lacobel - czym jest? Rodzaje, cena, montaż. Lacobel w kuchni

Lacobel - koloryLakierowane dekoracyjne szkło lacobel jako alternatywa dla płytek, kafli, drewna i płyt MDF w ostatnim 10 leciu bije rekordy popularności. W kuchni cenimy je za walory estetyczne, możliwość personalizacji panela ściennego czy frontów kuchennych. Zdecydowaną zaletą tego materiału jest łatwość w utrzymaniu w czystości i możliwość stworzenia wolnej od bakterii i grzybów przestrzeni kuchennej.

Więcej…