Kuchnia

Elegancka i funkcjonalna kuchnia, jak ją urządzić?

Nowoczesny styl w kuchniNie ulega wątpliwości, iż kuchnia jest sercem każdego domu. To właśnie w tym pomieszczeniu unosi się zapach porannej kawy, jak i pysznych posiłków, przygotowywanych wspólnie z rodziną. Piękna, nowoczesna, a przede wszystkim funkcjonalna kuchnia z pewnością sprawi nam wiele radości i ułatwi codzienne życie. Kluczowe jest odpowiednie rozstawienie mebli, głębokość i wysokość szafek, solidne blaty oraz optymalne źródło światła. Na co jeszcze zwrócić uwagę, aby urządzić w pełni funkcjonalną i elegancką kuchnię? Przeczytaj poradnik i dowiedz się więcej!

Więcej…

 

Piekarnik do zabudowy - rodzaje, funkcje, czyszczenie

Piekarnik do zabudowyPiekarnik to ważne urządzenie gospodarstwa domowego oraz podstawa dobrze wyposażonej kuchni. Wybór odpowiedniego urządzenia, odpowiadającego parametrami naszym oczekiwaniom wcale nie jest prosty, głównie ze względu na bardzo dużą ilość modeli na rynku. Aby ułatwić sobie wybór odpowiedniego piekarnika, przed udaniem się do sklepu warto zapoznać się z najważniejszymi funkcjami i parametrami, które posiadają piekarniki do zabudowy.

Więcej…

   

Szara kuchnia - projekty kuchni

Szara nowoczesna kuchniaSzara kuchnia - projekty kuchni. Szary, stalowy, popielaty to jedne z najmodniejszych kolorów mebli kuchennych. Znudzeni ciepłymi szafkami kuchennymi w kolorach różnych gatunków drewna i sielskimi aranżacjami tego pomieszczenia, coraz częściej wybieramy nowoczesny chłód przejawiający się w zamiłowaniu do wszystkich odcieni szarości, która jeszcze kilkanaście, a nawet kilka lat temu kojarzyła się z ponurymi, nijakimi wnętrzami.

Więcej…

 

Zabudowa kuchni - jaki projekt, jakie meble, jaki blat?

Nowoczesna zabudowa kuchennaPlanowanie wymarzonej zabudowy kuchni wielu spośród nas rozpoczyna od wyboru stylu w jakim zostanie ona urządzona. Już na wstępnie wiemy jakie kupimy meble kuchenne, jesteśmy zdecydowani w kwestii oświetlenia i doboru dodatków.

Więcej…

   

Małe AGD - 5 najbardziej przydatnych urządzeń do kuchni

Aranżacja kuchniKuchnia jest sercem każdego domu. To nie tylko pomieszczenie, gdzie się gotuje, ale również miejsce spotkań całej rodziny. Kuchenne obowiązki znacznie ułatwiają małe sprzęty AGD, bez których trudno wyobrazić sobie łatwe i szybkie przygotowywanie posiłków.

Więcej…

 

Nowe trendy w meblach kuchennych na wymiar - co będzie modne w 2020?

Meble kuchenne na wymiarKuchnia jest pomieszczeniem, w którym najłatwiej dostrzeżemy zmianę trendów na przestrzeni lat. Spędzamy w niej zdecydowanie najwięcej czasu, co z kolei przekłada się na systematyczną wymianę dodatków i częste remonty. Ponadto kuchnia to domowy łącznik - podczas posiłków spotyka się w niej cała rodzina, a czas wolny spędzamy w niej tak samo chętnie, jak w salonie.

Więcej…