Kuchnia

Lacobel - czym jest? Rodzaje, cena, montaż. Lacobel w kuchni

Lacobel - koloryLakierowane dekoracyjne szkło lacobel jako alternatywa dla płytek, kafli, drewna i płyt MDF w ostatnim 10 leciu bije rekordy popularności. W kuchni cenimy je za walory estetyczne, możliwość personalizacji panela ściennego czy frontów kuchennych. Zdecydowaną zaletą tego materiału jest łatwość w utrzymaniu w czystości i możliwość stworzenia wolnej od bakterii i grzybów przestrzeni kuchennej.

Więcej…

 

Okap kuchenny a pochłaniacz kuchenny - porównanie

Okap kuchennyOkap kuchenny czy pochłaniacz? Sprawdź, które z tych urządzeń możesz zamontować w swojej kuchni i które z nich generuje dodatkowe koszty. Porównujemy i podpowiadamy, jakie są różnice między okapem i pochłaniaczem do kuchni oraz jak ich użytkowanie wygląda w praktyce.

Więcej…

   

Jaki zlewozmywak pasuje do drewnianego blatu?

ZlewozmywakKuchnia to serce domu. To w niej codziennie spędzamy wiele czasu podczas przygotowywania, a często też spożywania posiłków. Aby czuć się dobrze w swojej kuchni, warto zadbać o odpowiednią jej aranżację, zgodnie ze własnym gustem i ogólną estetyką.

Więcej…

 

Czarno-biała kuchnia - projekty kuchni

Czarno-biała kuchniaCzarno biała kuchnia - projekty kuchni. Neutralna czerń i biel to kolory, które od lat wykorzystujemy w aranżacji wnętrz, są cenione za neutralność i łatwość łączenia ich z innymi barwami. Na przełomie ostatnich kilku lat stały się bardzo popularne w stolarstwie meblowym, gdyż wyjątkowo pięknie prezentują się w połysku.

Więcej…

   

Piekarnik do zabudowy - rodzaje, funkcje, czyszczenie

Piekarnik do zabudowyPiekarnik to ważne urządzenie gospodarstwa domowego oraz podstawa dobrze wyposażonej kuchni. Wybór odpowiedniego urządzenia, odpowiadającego parametrami naszym oczekiwaniom wcale nie jest prosty, głównie ze względu na bardzo dużą ilość modeli na rynku. Aby ułatwić sobie wybór odpowiedniego piekarnika, przed udaniem się do sklepu warto zapoznać się z najważniejszymi funkcjami i parametrami, które posiadają piekarniki do zabudowy.

Więcej…

 

Szara kuchnia - projekty kuchni

Szara nowoczesna kuchniaSzara kuchnia - projekty kuchni. Szary, stalowy, popielaty to jedne z najmodniejszych kolorów mebli kuchennych. Znudzeni ciepłymi szafkami kuchennymi w kolorach różnych gatunków drewna i sielskimi aranżacjami tego pomieszczenia, coraz częściej wybieramy nowoczesny chłód przejawiający się w zamiłowaniu do wszystkich odcieni szarości, która jeszcze kilkanaście, a nawet kilka lat temu kojarzyła się z ponurymi, nijakimi wnętrzami.

Więcej…