Kuchnia

Szara kuchnia - projekty kuchni

Szara nowoczesna kuchniaSzara kuchnia - projekty kuchni. Szary, stalowy, popielaty to jedne z najmodniejszych kolorów mebli kuchennych. Znudzeni ciepłymi szafkami kuchennymi w kolorach różnych gatunków drewna i sielskimi aranżacjami tego pomieszczenia, coraz częściej wybieramy nowoczesny chłód przejawiający się w zamiłowaniu do wszystkich odcieni szarości, która jeszcze kilkanaście, a nawet kilka lat temu kojarzyła się z ponurymi, nijakimi wnętrzami.

Więcej…

 

Lacobel - czym jest? Rodzaje, cena, montaż. Lacobel w kuchni

Lacobel - koloryLakierowane dekoracyjne szkło lacobel jako alternatywa dla płytek, kafli, drewna i płyt MDF w ostatnim 10 leciu bije rekordy popularności. W kuchni cenimy je za walory estetyczne, możliwość personalizacji panela ściennego czy frontów kuchennych. Zdecydowaną zaletą tego materiału jest łatwość w utrzymaniu w czystości i możliwość stworzenia wolnej od bakterii i grzybów przestrzeni kuchennej.

Więcej…

   

Typy kuchni i ich aranżacja

KuchniaIle jest osób tyle jest rodzajów kuchni. Jest to, bowiem ważne w znaczeniu pomieszczenie każdego domu czy mieszkania. Warto, więc zatroszczyć się o odpowiedni ich wygląd, uzbrojenie i praktyczność. Tylko w takim wypadku będziemy mieli pewność, że kuchnia spełni wszystkie zadania na najwyższym poziomie.

Więcej…

 

Fronty meblowe kuchenne akrylowe a lakierowane czyli połysk połyskowi nie równy

Meble kuchenne akrylowePrzewaga kuchennych frontów meblowych akrylowych nad frontami lakierowanymi, czyli połysk połyskowi nie równy. Meble na wysoki połysk zarówno te do kuchni jak i salonu biją od kilku lat rekordy popularności. Elegancja i piękno takich mebli ustępuje miejsca funkcjonalności. Do nie dawna na rynku dostępne były tylko trzy rodzaje frontów meblowych na wysoki połysk.

Więcej…

   

Meble kuchenne na zamówienie - etapy realizacji i produkcji

Meble do kuchni na zamówienieProces produkcji meble do kuchni na wymiar jest niezwykle ciekawy i warty przybliżenia. Cały proces rozpoczyna się od zapoznania się z oczekiwaniami klienta. To on jest tak naprawdę głównym twórcą tego dzieła. Pracownicy wykonują jedynie prace stolarskie i wykończeniowe. Wcielają pomysł autora w życie.

Więcej…

 

Wyspa kuchenna

Wyspa w kuchniKuchnia dla większości z Nas jest sercem, jednym z najważniejszych pomieszczeń, całego domu. Kuchnia to centrum przygotowywania posiłków, połączona z jadalnią pozwala na wspólne spędzenie czasu przy przygotowanych wcześniej pysznościach. Jednym z najpopularniejszych w ostatnich latach trendem jest projekt wyspy kuchennej.

Więcej…