Kuchnia

Czarno-biała kuchnia - projekty kuchni

Czarno-biała kuchniaCzarno biała kuchnia - projekty kuchni. Neutralna czerń i biel to kolory, które od lat wykorzystujemy w aranżacji wnętrz, są cenione za neutralność i łatwość łączenia ich z innymi barwami. Na przełomie ostatnich kilku lat stały się bardzo popularne w stolarstwie meblowym, gdyż wyjątkowo pięknie prezentują się w połysku.

Więcej…

 

Elegancka i funkcjonalna kuchnia, jak ją urządzić?

Nowoczesny styl w kuchniNie ulega wątpliwości, iż kuchnia jest sercem każdego domu. To właśnie w tym pomieszczeniu unosi się zapach porannej kawy, jak i pysznych posiłków, przygotowywanych wspólnie z rodziną. Piękna, nowoczesna, a przede wszystkim funkcjonalna kuchnia z pewnością sprawi nam wiele radości i ułatwi codzienne życie. Kluczowe jest odpowiednie rozstawienie mebli, głębokość i wysokość szafek, solidne blaty oraz optymalne źródło światła. Na co jeszcze zwrócić uwagę, aby urządzić w pełni funkcjonalną i elegancką kuchnię? Przeczytaj poradnik i dowiedz się więcej!

Więcej…

   

Jaki kolor stołu do kuchni?

Stół w kuchniStół w kuchni to stały element wystroju tego wnętrza, niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z dużymi, czy małymi pomieszczeniami. Wielkość i materiał wykonania to jedne z elementów, na które zwraca się przeważnie największą uwagę, ale co z jego kolorem? Czy ma to jakieś znaczenie? Jaka barwa stołu do kuchni sprawdzi się najlepiej?

Więcej…

 

Piekarnik do zabudowy - rodzaje, funkcje, czyszczenie

Piekarnik do zabudowyPiekarnik to ważne urządzenie gospodarstwa domowego oraz podstawa dobrze wyposażonej kuchni. Wybór odpowiedniego urządzenia, odpowiadającego parametrami naszym oczekiwaniom wcale nie jest prosty, głównie ze względu na bardzo dużą ilość modeli na rynku. Aby ułatwić sobie wybór odpowiedniego piekarnika, przed udaniem się do sklepu warto zapoznać się z najważniejszymi funkcjami i parametrami, które posiadają piekarniki do zabudowy.

Więcej…

   

Szara kuchnia - projekty kuchni

Szara nowoczesna kuchniaSzara kuchnia - projekty kuchni. Szary, stalowy, popielaty to jedne z najmodniejszych kolorów mebli kuchennych. Znudzeni ciepłymi szafkami kuchennymi w kolorach różnych gatunków drewna i sielskimi aranżacjami tego pomieszczenia, coraz częściej wybieramy nowoczesny chłód przejawiający się w zamiłowaniu do wszystkich odcieni szarości, która jeszcze kilkanaście, a nawet kilka lat temu kojarzyła się z ponurymi, nijakimi wnętrzami.

Więcej…

 

Zabudowa kuchni - jaki projekt, jakie meble, jaki blat?

Nowoczesna zabudowa kuchennaPlanowanie wymarzonej zabudowy kuchni wielu spośród nas rozpoczyna od wyboru stylu w jakim zostanie ona urządzona. Już na wstępnie wiemy jakie kupimy meble kuchenne, jesteśmy zdecydowani w kwestii oświetlenia i doboru dodatków.

Więcej…