Łazienka

Najlepsze pralki wolnostojące do łazienki

PralkaZastanawiasz się, co powinna mieć pralka wolnostojąca, by była idealna do łazienki? I czy zawsze najlepiej kupić drogi model z dodatkowymi funkcjami? Poniższy poradnik pozwala nie tylko wybrać, ale i samodzielnie podłączyć pralkę.

Więcej…

 

Nowoczesne łazienki - ECO, przestronna i mała

Nowoczesna łazienkaNowoczesne łazienki zachwycają designem, funkcjonalnością i rozwiązaniami, o których jeszcze kilka lat temu mogliśmy tylko pomarzyć. Oczekiwania wobec łazienek w ostatnim 10 leciu zmieniły się diametralnie. Współczesne łazienki bardziej przypominają przestronne pokoje kąpielowe lub kompaktowe domowe SPA aniżeli przestrzeń wygospodarowaną do mycia, prania, suszenia itd.

Więcej…

   

Nowoczesne aranżacje łazienek - funkcjonalność i styl

Nowoczesna aranzacja łazienkiO tym, że łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu, nie musimy Was chyba przekonywać. To właśnie w niej rano bierzecie orzeźwiający prysznic, dodający Wam energii do działania, wieczorem zaś zmywacie całodzienny stres w odprężającej kąpieli, pozwalającej zrelaksować się przed snem.

Więcej…

 

Szara łazienka - projekty łazienek

Szara łazienkaSzara łazienka. Wytworna i elegancka, nowoczesna, industrialna, lub klasyczna taka właśnie jest łazienka w kolorze szarym. Możliwości aranżacji pomieszczenia z szarym jako głównym kolorem jest wiele wszystko zależy od wykończenia i faktury szarych elementów.

Więcej…