Łazienka

Projektowanie łazienki małej i kwadratowej oraz długiej i wąskiej

Mała kwadratowa łazienkaŁazienka jest praktycznie najtrudniejszym w aranżacji pomieszczeniem, ponieważ musi spełniać szereg funkcji, być przystosowana do potrzeb wszystkich domowników od najmłodszych po najstarszych, ponadto należy w niej zmieścić podstawowe sprzęty sanitarne i pralkę.

Więcej…

 

Baterie bezdotykowe do umywalek i zlewozmywaków

Bezdotykowa bateriaBezdotykowe baterie umywalkowe do niedawna montowano przede wszystkim w toaletach w miejscach publicznych takich jak centra handlowe, urzędy, dworce, czy lotniska. Obecnie coraz częściej decydujemy się na ich założenie w domu i to zarówno w łazience, jak i w kuchni. Armatura łazienkowa i kuchenna z fotokomórką ma wiele zalet. Choć jest droższa od tej tradycyjnej, to jej zakup może się nam bardzo opłacić.

Więcej…

   

Modne dywaniki łazienkowe. Jaki dywanik łazienkowy wybrać?

Dywanik antypoślizgowy do łazienkiSą miłe w dotyku, świetnie chłoną wodę, zapobiegają poślizgnięciu się na mokrej posadce. Dywaniki łazienkowe są więc praktyczne, ale także świetnie ozdabiają wnętrze. Docenią je osoby, które mają podniszczoną podłogę, podłogę zimną, nieprzyjemną w dotyku. Chętnie dywaniki w łazience układają właściciele skandynawskich, minimalistycznych i stonowanych wnętrz, bo za ich pomocą można wprowadzić do pomieszczeń różne wzory i kolory. Kiedy dywanik się opatrzy, bardzo łatwo można go wymienić, co nie jest możliwe w przypadku płytek lub paneli podłogowych. Przyjrzyjmy się rodzajom, wzorom, kształtom i wymiarom, bo gama tego typu produktów jest naprawdę bogata.

Więcej…

 

Czarno-biała łazienka - projekty łazienek

Czarno-biała łazienkaCzarno biała łazienka. Dwukolorowa łazienka jest jedną z najczęściej spotykanych aranżacji, do perfekcji opanowaliśmy łączenie wszystkich odcieni brązu z beżem, kremowego z bielą i czerni z mocnymi barwami. Jednak ostatnimi czasy bardzo modne jest połączenie dwóch neutralnych kolorów, czyli czerni z bielą, tym razem w kombinacji odwrotnej do tej znanej wszystkim z ubiegłego stulecia.

Więcej…