Łazienka

Modne wzory, kolory łazienek - nowe trendy aranżacyjne

Nowe trendy aranżacyjne: łazienka w stylu ekoJeszcze do niedawna w łazienkach królowały spokojne i stonowane kolory oraz oszczędne desenie. Obecnie najmodniejsze trendy w aranżacji łazienek są pełne zdecydowanych kolorów i ciekawych wzorów rodem z różnych stron świata. Dotyczą one nie tylko płytek ceramicznych czy tapet, ale również armatury łazienkowej i dodatków. Łazienka ma być wesołym i pełnym życia pomieszczeniem, gdzie dobry nastrój towarzyszy nam już od progu. Dowiedz się, jakie kolory i wzory do łazienki są teraz w modzie.

Więcej…

 

Nowoczesna łazienka - czyli jaka? Aranżacja nowoczesnej łazienki krok po kroku

Nowoczesna łazienkaNowoczesna łazienka to pomieszczenie, w którym funkcjonalność przeplata się designem i prostą formą. Jest to aranżacja, w której różnorodność form i ultranowoczesne materiały wykończeniowe zastępują wielobarwne kafelki i ceramiczne dekory. Nowoczesne łazienki są przestronne i komfortowe bez względu na ich powierzchnię. Zobacz, jak znaleźć kompromis między funkcjonalnością i zapierającym dech w piersiach designem i jak zmieścić wszystkie niezbędne sprzęty i stworzyć przestronną łazienkę.

Więcej…

   

Projektowanie łazienki małej i kwadratowej oraz długiej i wąskiej

Mała kwadratowa łazienkaŁazienka jest praktycznie najtrudniejszym w aranżacji pomieszczeniem, ponieważ musi spełniać szereg funkcji, być przystosowana do potrzeb wszystkich domowników od najmłodszych po najstarszych, ponadto należy w niej zmieścić podstawowe sprzęty sanitarne i pralkę.

Więcej…

 

Panele ze szkła w łazience - wady i zalety

Panele szklane w łazienceŁazienka to pomieszczenie, które najczęściej urządzamy raz na długi czas. Wybierając materiały wykończeniowe do łazienki, musimy mieć świadomość, że to wnętrze szczególnie wymagające pod względem funkcjonalności, sposobu użytkowania i szczególnych warunków w nim panujących. Stawiając na nowoczesne rozwiązania zyskujemy pewność, że nasza łazienka będzie estetyczna i elegancka oraz maksymalnie łatwa do utrzymania w czystości.

Więcej…

   

Wanna z prysznicem: kiedy to rozwiązanie ma sens? Remontujemy łazienkę: inspiracje

Wanna z prysznicemWanna czy prysznic? Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta - to, na co się zdecydujemy, zależy między innymi od naszych preferencji, stylu życia czy metrażu naszej łazienki. Kiedy warto zdecydować się na wannę, a kiedy - na prysznic? W jakim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie wanna z prysznicem?

Więcej…

 

Baterie bezdotykowe do umywalek i zlewozmywaków

Bezdotykowa bateriaBezdotykowe baterie umywalkowe do niedawna montowano przede wszystkim w toaletach w miejscach publicznych takich jak centra handlowe, urzędy, dworce, czy lotniska. Obecnie coraz częściej decydujemy się na ich założenie w domu i to zarówno w łazience, jak i w kuchni. Armatura łazienkowa i kuchenna z fotokomórką ma wiele zalet. Choć jest droższa od tej tradycyjnej, to jej zakup może się nam bardzo opłacić.

Więcej…