Łazienka

Projektowanie łazienki małej i kwadratowej oraz długiej i wąskiej

Mała kwadratowa łazienkaŁazienka jest praktycznie najtrudniejszym w aranżacji pomieszczeniem, ponieważ musi spełniać szereg funkcji, być przystosowana do potrzeb wszystkich domowników od najmłodszych po najstarszych, ponadto należy w niej zmieścić podstawowe sprzęty sanitarne i pralkę.

Więcej…

 

Panele ze szkła w łazience - wady i zalety

Panele szklane w łazienceŁazienka to pomieszczenie, które najczęściej urządzamy raz na długi czas. Wybierając materiały wykończeniowe do łazienki, musimy mieć świadomość, że to wnętrze szczególnie wymagające pod względem funkcjonalności, sposobu użytkowania i szczególnych warunków w nim panujących. Stawiając na nowoczesne rozwiązania zyskujemy pewność, że nasza łazienka będzie estetyczna i elegancka oraz maksymalnie łatwa do utrzymania w czystości.

Więcej…

   

Baterie bezdotykowe do umywalek i zlewozmywaków

Bezdotykowa bateriaBezdotykowe baterie umywalkowe do niedawna montowano przede wszystkim w toaletach w miejscach publicznych takich jak centra handlowe, urzędy, dworce, czy lotniska. Obecnie coraz częściej decydujemy się na ich założenie w domu i to zarówno w łazience, jak i w kuchni. Armatura łazienkowa i kuchenna z fotokomórką ma wiele zalet. Choć jest droższa od tej tradycyjnej, to jej zakup może się nam bardzo opłacić.

Więcej…

 

Modne dywaniki łazienkowe. Jaki dywanik łazienkowy wybrać?

Dywanik antypoślizgowy do łazienkiSą miłe w dotyku, świetnie chłoną wodę, zapobiegają poślizgnięciu się na mokrej posadce. Dywaniki łazienkowe są więc praktyczne, ale także świetnie ozdabiają wnętrze. Docenią je osoby, które mają podniszczoną podłogę, podłogę zimną, nieprzyjemną w dotyku. Chętnie dywaniki w łazience układają właściciele skandynawskich, minimalistycznych i stonowanych wnętrz, bo za ich pomocą można wprowadzić do pomieszczeń różne wzory i kolory. Kiedy dywanik się opatrzy, bardzo łatwo można go wymienić, co nie jest możliwe w przypadku płytek lub paneli podłogowych. Przyjrzyjmy się rodzajom, wzorom, kształtom i wymiarom, bo gama tego typu produktów jest naprawdę bogata.

Więcej…