Łazienka

Nowoczesna łazienka - czyli jaka? Aranżacja nowoczesnej łazienki krok po kroku

Nowoczesna łazienkaNowoczesna łazienka to pomieszczenie, w którym funkcjonalność przeplata się designem i prostą formą. Jest to aranżacja, w której różnorodność form i ultranowoczesne materiały wykończeniowe zastępują wielobarwne kafelki i ceramiczne dekory. Nowoczesne łazienki są przestronne i komfortowe bez względu na ich powierzchnię. Zobacz, jak znaleźć kompromis między funkcjonalnością i zapierającym dech w piersiach designem i jak zmieścić wszystkie niezbędne sprzęty i stworzyć przestronną łazienkę.

Więcej…

 

Projektowanie łazienki małej i kwadratowej oraz długiej i wąskiej

Mała kwadratowa łazienkaŁazienka jest praktycznie najtrudniejszym w aranżacji pomieszczeniem, ponieważ musi spełniać szereg funkcji, być przystosowana do potrzeb wszystkich domowników od najmłodszych po najstarszych, ponadto należy w niej zmieścić podstawowe sprzęty sanitarne i pralkę.

Więcej…

   

Panele ze szkła w łazience - wady i zalety

Panele szklane w łazienceŁazienka to pomieszczenie, które najczęściej urządzamy raz na długi czas. Wybierając materiały wykończeniowe do łazienki, musimy mieć świadomość, że to wnętrze szczególnie wymagające pod względem funkcjonalności, sposobu użytkowania i szczególnych warunków w nim panujących. Stawiając na nowoczesne rozwiązania zyskujemy pewność, że nasza łazienka będzie estetyczna i elegancka oraz maksymalnie łatwa do utrzymania w czystości.

Więcej…

 

Wanna z prysznicem: kiedy to rozwiązanie ma sens? Remontujemy łazienkę: inspiracje

Wanna z prysznicemWanna czy prysznic? Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta - to, na co się zdecydujemy, zależy między innymi od naszych preferencji, stylu życia czy metrażu naszej łazienki. Kiedy warto zdecydować się na wannę, a kiedy - na prysznic? W jakim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie wanna z prysznicem?

Więcej…