Łazienka

Jak wybrać wannę? Odpowiedni model może być ozdobą łazienki!

Wanna w łazienceChoć wiele osób stawia na praktyczny prysznic, to wanny nadal nie mogą narzekać na brak popularności. Odpowiedni model może mieć niebagatelny wpływ na wygląd łazienki i nawet posłużyć jako jej główna ozdoba. Z tego powodu warto poświęcić kilka chwil na przemyślenie wyboru tego ważnego elementu wyposażenia. Czym należy zatem kierować się podczas zakupu wanny?

Więcej…

 

Jak dobrać brodzik do prysznica?

Brodzik do prysznicaStuletnia walka pomiędzy wanną a prysznicem coraz częściej kończy się zwycięstwem tego drugiego. W nowoczesnych łazienkach zabiegani właściciele chcą odczuwać komfort, jaki zapewnia im szybkie odświeżenie się pod natryskiem. Jego zaletą jest też możliwość dowolnej modyfikacji kabiny oraz dostosowania jej konstrukcji do potrzeb użytkowników i dostępnej przestrzeni. Ważną jej częścią jest brodzik.

Więcej…

   

Projektowanie łazienki małej i kwadratowej oraz długiej i wąskiej

Mała kwadratowa łazienkaŁazienka jest praktycznie najtrudniejszym w aranżacji pomieszczeniem, ponieważ musi spełniać szereg funkcji, być przystosowana do potrzeb wszystkich domowników od najmłodszych po najstarszych, ponadto należy w niej zmieścić podstawowe sprzęty sanitarne i pralkę.

Więcej…

 

Baterie bezdotykowe do umywalek i zlewozmywaków

Bezdotykowa bateriaBezdotykowe baterie umywalkowe do niedawna montowano przede wszystkim w toaletach w miejscach publicznych takich jak centra handlowe, urzędy, dworce, czy lotniska. Obecnie coraz częściej decydujemy się na ich założenie w domu i to zarówno w łazience, jak i w kuchni. Armatura łazienkowa i kuchenna z fotokomórką ma wiele zalet. Choć jest droższa od tej tradycyjnej, to jej zakup może się nam bardzo opłacić.

Więcej…