Łazienka

Nowoczesne łazienki - ECO, przestronna i mała

Nowoczesna łazienkaNowoczesne łazienki zachwycają designem, funkcjonalnością i rozwiązaniami, o których jeszcze kilka lat temu mogliśmy tylko pomarzyć. Oczekiwania wobec łazienek w ostatnim 10 leciu zmieniły się diametralnie. Współczesne łazienki bardziej przypominają przestronne pokoje kąpielowe lub kompaktowe domowe SPA aniżeli przestrzeń wygospodarowaną do mycia, prania, suszenia itd.

Więcej…

 

Remont łazienki

łazienka po remoncie W zależności od zakresu prac realizowanych podczas remontu łazienki można pozwolić sobie na bardziej intensywne lub mniejsze zmiany. Nie zawsze podczas remontu możliwa jest wymiana wszystkich urządzeń sanitarnych. Chcąc dokonać tak daleko idących zmian konieczna jest zupełna zmiana rur wodnych, kanalizacyjnych, posadzki.

Więcej…

   

Szara łazienka - projekty łazienek

Szara łazienkaSzara łazienka. Wytworna i elegancka, nowoczesna, industrialna, lub klasyczna taka właśnie jest łazienka w kolorze szarym. Możliwości aranżacji pomieszczenia z szarym jako głównym kolorem jest wiele wszystko zależy od wykończenia i faktury szarych elementów.

Więcej…

 

Czarno-biała łazienka - projekty łazienek

Czarno-biała łazienkaCzarno biała łazienka. Dwukolorowa łazienka jest jedną z najczęściej spotykanych aranżacji, do perfekcji opanowaliśmy łączenie wszystkich odcieni brązu z beżem, kremowego z bielą i czerni z mocnymi barwami. Jednak ostatnimi czasy bardzo modne jest połączenie dwóch neutralnych kolorów, czyli czerni z bielą, tym razem w kombinacji odwrotnej do tej znanej wszystkim z ubiegłego stulecia.

Więcej…