Ogrzewanie

Ogrzewanie domu tanie i ekologiczne? Sprawdzamy kotły na ekogroszek 5. klasy

Kocioł na ekogroszekJednym z popularniejszych rozwiązań w zakresie ogrzewania domu są niezmiennie kotły na ekogroszek. Obecnie jednak do sprzedaży oraz instalacji dopuszcza się jedynie piece 5 klasy, które gwarantują niską emisję. Jeśli właśnie planujesz termomodernizację lub budujesz dom i wybierasz kocioł, sprawdź co dokładnie oznacza 5. klasa i czy kocioł na ekogroszek to rzeczywiście ekonomiczne i przyjazne środowisku rozwiązanie.

Więcej…

 

Bezprzewodowe sterowanie ogrzewaniem podłogowym - wygoda i oszczędność!

Inteligentny domZa pomocą nowoczesnych systemów grzewczych można łatwo kontrolować pracę kotła. Sterowanie może odbywać się także bezprzewodowo!

Więcej…

   

Ile kosztuje ogrzewanie gazowe? Sprawdzamy czy ogrzewanie gazem się opłaca

Ogrzewanie gazoweOgrzewanie domu w naszym klimacie to podstawa. Koszty z tym związane to często ponad połowa stałych kosztów w gospodarstwie. Warto zatem sprawdzić alternatywy, które mogą skutecznie obniżyć koszta eksploatacji domu. Jakie wydatki są związane z ogrzewaniem gazowym?

Więcej…

 

Ogrzewanie na podczerwień. Poznaj jego wady oraz zalety

Ogrzewanie na podczerwieńCoraz częściej wybierając ogrzewanie do naszych domów, szukamy rozwiązań, które pozwoliłyby nam na uzyskanie nie tylko komfortu cieplnego, ale i znacznych oszczędności w budżecie domowym - czy takie podejście sprawi, że tradycyjne rozwiązania takie jak kaloryfery mają szansę zostać wyparte przez panele na podczerwień ? Sprawdź!

Więcej…