Oświetlenie

Oświetlenie schodowe i korytarza. Gwiazda wieczoru: czujnik ruchu!

Oświetlenie schodowe i korytarzaChociaż wielu z nas mogłoby się wydawać, że oświetlenie schodów i przynależącego do nich korytarza jest montowane w celach ozdobnych, to nie da się zaprzeczyć jego funkcjonalności. Dzięki nawet niezbyt intensywnym źródłom światła możemy bezpiecznie przejść w nocy między łazienką a sypialnią lub zejść po schodach do kuchni, kiedy zechce nam się pić.

Więcej…

 

Panel natynkowy LED - poznaj zalety tej nowoczesnej oprawy oświetleniowej

Panele natynkowe LEDOświetlenie LED jest już standardem w naszych domach i miejscach pracy. Na rynku pojawia się coraz więcej ciekawych opraw, które pozwalają nie tylko zyskać efektywne źródło światła, ale także poprawić estetykę pomieszczenia. Dobrym przykładem będzie tutaj panel natynkowy LED. Takie panele budzą duże zainteresowanie wśród osób urządzających swoje domy czy inwestorów, którzy wyposażają pomieszczenia biurowe, a także są promowane przez profesjonalnych designerów. Jakie są zalety tego typu opraw? Dowiesz się tego z naszego artykułu.

Więcej…

   

Lampy wiszące z abażurem - do jakich wnętrz pasują i gdzie je montować?

Lampy wiszące z abażuremLampy wiszące z abażurem to klasyka, która nie w każdym wnętrzu zaprezentuje się równie dobrze. Zobacz, do jakich wnętrz pasują wiszące lampy stylizowane na retro i rustykalne.

Więcej…

 

Oświetlenie szynowe - czym jest? Zalety i wady systemów oświetlenia szynowego

Oświetlenie szynoweOświetlenie szynowe zwane jest także szynoprzewodami i reflektorami. Każda z tych nazw określa jedno- system szynowy. Co ciekawe, mechanizm ten pozyskuje coraz większe grono zwolenników. W ostatnich latach miłośnicy tego typu oświetlenia decydują się na zastosowanie go w salonach, sypialniach oraz innego rodzaju pomieszczeniach. Nierzadko systemy szynowe wykorzystywane są także jako oświetlenie witryny sklepowej. Jakie wady i zalety ma rozwiązanie tego typu? Kiedy warto zdecydować się tego typu źródło światła w swoim pomieszczeniu?

Więcej…