Oświetlenie

AQForm Lighting - idealne oprawy architektoniczne LED?

Oprawy architektoniczne LEDStając przed wyborem oświetlenia coraz częściej decydującym argumentem jest to, czy jego styl będzie zgodny z aranżacją naszego mieszkania. Odpowiedni dobór oświetlenia może zupełnie odmienić nasz dom, uczynić go wyjątkowym i oryginalnym. Oświetlenie architektoniczne jest najbardziej odpowiednim rodzajem do tego typu projektów, a polska firma AQForm Lighting w swojej ofercie posiada wiele produktów, które ułatwią tworzenie wspaniałego wystroju wnętrza.

Więcej…

 

Jakie lampy zewnętrzne sprawdzą się najlepiej do oświetlenia podwórka?

Lampa zewnętrznaWłaściwe oświetlenie podwórka jest jednym z elementów mających kluczowy wpływ na bezpieczeństwo zarówno domowników, jak i mienia. Nabiera szczególnego znaczenia w przypadku nieruchomości zlokalizowanych z dala od oświetlenia ulicznego. Zupełnie inną, jednak nie mniej ważną kwestią, jest estetyka podwórka, którą można znacznie poprawić, instalując odpowiednie lampy. Chodzi nie tylko o ich rodzaj, ale także o właściwe rozmieszczenie. Na jakie rozwiązania warto się zdecydować?

Więcej…

   

Na co zwrócić uwagę wybierając oświetlenie choinkowe

Oświetlenie choinkowePiękne oświetlenie choinkowe pozwoli na wprowadzenie do domu świątecznego klimatu. Możemy obecnie przebierać w kolorach czy nawet kształtach, dzięki czemu stworzymy aranżację zgodnie ze swoimi potrzebami i preferencjami. Od dłuższego już czasu prym wiodą nowoczesne lampki choinkowe LED, dzięki którym nie trzeba martwić się o wysokie rachunki za prąd.

Więcej…

 

Trzy powody, dla których warto wybierać oświetlenie LED

Nowoczesne oświetlenie LEDWspółczesny świat dostarcza nam wielu możliwości w zakresie wyposażenia domu, miejsc użyteczności publicznej oraz zakładów pracy. Do każdego z nas, czy tego chcemy, czy nie, dociera wiedza w zakresie najnowszych rozwiązań technologicznych, które nie tylko ułatwiają nam życie, ale również są bardziej ekologiczne.

Więcej…