Salon

Jak stylowo urządzić mały salon? Wskazówki i inspiracje

Mały salonKupno mieszkania lub domu o małym metrażu jest obecnie bardzo korzystną opcją. Ceny takich nieruchomości są znacznie mniejsze. Ponadto jeśli nie masz wieloosobowej rodziny, to niewielki metraż w zupełności wystarczy dla dwóch bądź trzech osób. Z małymi mieszkaniami jest jednak jeden problem. Dosyć trudne jest zaaranżowanie przestrzeni. Ciężko połączyć w nich funkcjonalność z oryginalnym designem.

Więcej…

 

Styl loftowy - stylistyka industrialna

Loft - wnętrze w stylu industrialnymStyl loftowy ( loft ) to surowa, industrialna stylistyka. Pierwotnie tego typu wnętrza powstawały w pomieszczeniach poprzemysłowych np.: w starych fabrykach i magazynach w Stanach Zjednoczonych.

Więcej…

   

Klasyczne wnętrza zawsze modne

Styl klasyczny - salonUważany jest za ostoję elegancji, ładu i porządku. Ponadczasowy i oryginalny styl klasyczny od wielu lat inspiruje fanów nieszablonowych aranżacji, którzy chcą w swoim wnętrzu odnaleźć spokój i harmonię. I chociaż często mylony jest z pałacowymi wnętrzami, jest zupełnie pozbawiony przepychu.

Więcej…

 

Styl skandynawski - prostota, elegancja, funkcjonalność

Kuchnia w stylu skandynawskimLeonardo da Vinci mawiał, że prostota jest szczytem wyrafinowania. Jego słowa idealnie odzwierciedlają wnętrza urządzone w stylu skandynawskim. Przestronne, jasne, przytulne i co ważne, bardzo funkcjonalne, przykuwają wzrok miłośników elegancji. To właśnie w nich minimalizm nabiera pozytywnego znaczenia, przekonując, że to co proste, posiada ogromną siłę i daje moc aranżacyjnych inspiracji.

Więcej…