Simon 55 - nowa seria osprzętu elektrycznego

Łącznik krzyżowyTym, co czyni przestrzeń wyjątkową są starannie dopasowane elementy wykończeniowe i dodatki. Zwróć uwagę, jak ważne miejsce zajmuje wśród nich osprzęt elektryczny, z którego korzystamy wielokrotnie w ciągu dnia. Estetyczne, ponadczasowe, a zarazem nowoczesne włączniki i gniazdka to produkty, które dodają wnętrzom perfekcji.


Osprzęt elektryczny z nowej serii Simon 55

Najnowsza propozycja firmy Kontakt-Simon, seria Simon 55 jest kolekcją gniazdek, włączników oraz akcesoriów elektrycznych, wyróżniającą się uniwersalnością i ponadczasowością prostej stylistyki. Nieskomplikowane produkty o minimalistycznych kształtach powstały w ramach trzech wersji stylistycznych:

  • Nature (ramki, wykonane ze szkła mrożonego w stonowanych i pastelowych odcieniach, drewna oraz chromowane),
  • Line (matowe wykończenie),
  • Duo (matowe wykończenie ramki, kontrastowa podstawa chromowana, czarna, złota do wyboru).

Ogromne możliwości dopasowania stylistyki osprzętu elektrycznego, które tworzy seria Simon 55 sprawiają, że łatwo wykreujesz unikalne, stylowe, niezawodne rozwiązania do swoich wnętrz.

Co wyróżnia osprzęt elektryczny Simon 55?

Trzy serie produktów, dostępne w ramach kolekcji osprzętu Simon 55 cechuje najwyższa jakość wykonania oraz dobór bezkompromisowych komponentów. Producent dołożył starań, by każdy element był niezawodny oraz bezpieczny w użytkowaniu, a także odporny na uszkodzenia mechaniczne, w związku z tym estetyczny i trwały. Jest to szczególnie ważne przy wyborze osprzętu elektrycznego do pomieszczeń, w których często zmieniamy aranżację. Szeroki wybór materiałów i kolorystyki w serii Simon 55 sprawia, że możemy dopasowywać elementy do swojego gustu oraz trendów w home designie. Dzięki zróżnicowaniu produktów z serii Simon 55 https://onelectro.pl/gniazda-elektryczne-i-wylaczniki/serie/kontakt-simon/simon-55 stworzysz unikalne wnętrza, wyposażone w funkcjonalne rozwiązania. Zwróć uwagę na efektowne ramki, wykonane ze szkła o efekcie mrożonym, dostępne w szerokiej gamie odcieni. Nowoczesny charakter osprzętu dostępny jest również w wersji inox, chrom, mat. Zwróć uwagę na wyjątkowe ramki drewniane, dostępne w ramach serii Simon 55 w jasnym i ciemnym odcieniu dębu oraz wybarwieniu orzecha.

W jakim stylu aranżacji sprawdzą się gniazdka i włączniki Simon 55?

Seria nowoczesnych, a zarazem uniwersalnych i ponadczasowych włączników, ściemniaczy, gniazdek oraz regulatorów Simon 55 może być zastosowana zarówno w nowoczesnych, minimalistycznych, jak i tradycyjnie urządzonych wnętrzach. Produkty z linii Nature świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach, stylizowanych eklektycznie, boho oraz na styl skandynawski. Line to matowe wykończenia, sprawdzające się w stylu industrialnym, minimalistycznym, hampton, skandynawskim. Nowocześnie prezentujące się produkty z linii Duo z możliwością podświetlenia oraz bardzo zróżnicowanymi opcjami, personalizującymi osprzęt sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych, utrzymanych w nowoczesnym, futurystycznym i minimalistycznym wystroju. Simon 55 to kolekcja, w której znajdują się przede wszystkim ponadczasowe, stonowane kolory podstawowe (biel, czerń, beż), pasujące do wielu aranżacji. Nie brakuje również elementów, wyróżniających się unikalnością, jak ramka z mrożonego szkła w odcieniu błękitnym. Możliwość kreowania własnych koncepcji aranżacyjnych z osprzętem elektrycznym staje się nieograniczona zwłaszcza, że producent zadbał o kompleksowość oraz najwyższą jakość oferty.

Komentarze