Skand House - zaufany i doceniony partner w budownictwie

Skand HouseProducent domów energooszczędnych z siedzibą w Bielsku - Białej, firma Skand House od kilku lat działa na rynku nowoczesnego budownictwa. W tym czasie udało się nam zdobyć zaufanie oraz zbudować renomę, którą regularnie umacniają kolejne wyróżnienia przyznawane nam przez Klientów. Domy szkieletowe, które stawiamy od podstaw, wyróżniają się wysoką jakością, natomiast sam proces budowy przebiega w krótkim okresie czasu i ma charakter kompleksowy.

Nowoczesne technologie i dokładność wykonania

Skand House korzysta tylko z najlepszej jakości materiałów, w tym ze skandynawskiego drewna konstrukcyjnego C24 i KVH pochodzącego ze zrównoważonych upraw. Wykorzystywane przy budowie technologie - skandynawska oraz Steico - opierają się na rozwiązaniach gwarantujących rezultaty w postaci przyjaznych dla środowiska, trwałych oraz estetycznie prezentujących się drewnianych domów szkieletowych. Wszystkie projekty - niezależnie od tego, czy tworzone w technologii Steico czy też skandynawskiej - są projektowane z myślą o spełnieniu oczekiwań i potrzeb inwestorów. Priorytetem pozostaje gwarancja, że gotowy dom będzie komfortowo służył użytkownikom przez wiele lat.

Technologia skandynawska, którą wykorzystujemy w Skand House poza specjalnym drewnem konstrukcyjnym opiera się na stosowaniu energooszczędnych rozwiązań. Gotowe domy charakteryzują się wysoką izolacyjnością cieplną i akustyczną. Skand House współpracuje z najlepszymi producentami systemów kominowych, okien, drzwi, ościeżnic oraz blacho-dachówki. Wszystko po to, by gotowa konstrukcja była przystosowana do wdrożenia dodatkowych rozwiązań pro-ekologicznych, takich jak chociażby panele fotowoltaiczne. Domy drewniane szkieletowe są "oddychające" oznacza to, że stosowane do ocieplenia materiały pozwalają na przepuszczanie powietrza (w tym przypadku jest to wełna skalna), podobnie jak pokrywające elewację tynki (odprowadzające parę wodną). Dzięki takiemu rozwiązaniu projekty firmy Skand House nie są zagrożone pojawieniem się pleśni wewnątrz budynku.

Jakość surowca = jakość projektów

Inną metodą, którą wykorzystujemy w Skand House do realizacji projektów jest technologia Steico. To system doceniony już w zachodniej Europie, opierający się na stosowaniu konstrukcji modułowych. Oczywiście również tutaj segmenty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Domy drewniane Steico charakteryzują się wysokim standardem energetycznym. Łatwo dodatkowo podnieść ten standard poprzez zainstalowanie dodatkowych rozwiązań opierających się na odnawialnych źródłach energii.

Firma Skand House tworzy konstrukcje, które z powodzeniem mogą wpisywać się w trend domów pasywnych. Obok funkcjonalności niezwykle istotna jest też estetyka. Cieszące oko realizacje Skand House można podziwiać w wielu miejscowościach regionu. Ugruntowaną pozycję tej regionalnej firmy na rynku potwierdzają doskonałe opinie Klientów, które po raz kolejny pozwoliły Skand House na zdobycie nagrody Najlepsi Oferteo - tym razem 2022. Warto przekonać się samodzielnie, dlaczego tak właśnie się stało.

Komentarze