To najlepsza pora na jacuzzi ogrodowe całoroczne

Jacuzzi ogrodowe całorocznePory roku wpływają naturalnie na nasz tryb życia. Ale czy zawsze muszą? W Polsce jesienią i zimą większość osób zaszywa się w ciepłych czterech ścianach, ograniczając czas spędzony na zewnątrz do minimum. Tymczasem mieszkańcy Skandynawii, w której to zima potrafi trwać pół roku, nie zrażają się aurą i korzystają z dobroczynnego wpływu przebywania na dworze. Mają na to kilka sposobów, a jednym z nich jest wszechobecne jacuzzi zewnętrzne całoroczne - odporne na dwucyfrowy mróz i zawsze kojąco gorące. Są 3 główne powody, dla których warto rozważyć własną wannę spa na zimę. Poznaj je, zanim podejmiesz decyzję o pójściu w ślady naszych północnych sąsiadów.

Jacuzzi ogrodowe zewnętrzne pozwala mocniej korzystać z życia

Jest mnóstwo aktywności, które siłą rzeczy stają się niemożliwe lub nieprzyjemne, gdy robi się zimno. Wybierając jacuzzi zewnętrzne całoroczne masz gwarancję, że pogoda nie pokrzyżuje Twoich planów na relaks. Każdy model szwedzkiego lidera jacuzzi SVENSKA LIVING ma potrójną izolację odporną nawet na północne mrozy. Ekologiczni Szwedzi zadbali, by taka wanna pobierała minimum energii - również Twojej, bo jest niemal samoobsługowa.

Gdy dni są krótkie, a sił mniej, nie musisz dojeżdżać na publiczny basen, by przy krzykach rozbieganych dzieci i w gronie obcych osób skorzystać z kąpieli w gorących bąbelkach. Osobiste jacuzzi zewnętrzne całoroczne to zupełnie inny wymiar relaksu. Wystarczy otulić się szlafrokiem i zrobić kilka kroków od domu, by odetchnął Twój umysł i ciało.

Ultraciche pompy pomogą Ci oczyścić głowę z nadmiaru myśli, a bąbelki delikatnie odprężą lub pobudzą - w SVENSKA samodzielnie dobierasz moc masażu.

Jacuzzi ogrodowe całoroczne to jedyna możliwość, by przebywać na świeżym powietrzu, a jednocześnie zupełnie nie czuć, że jest ono zimne. To jak prywatne, gorące źródło, dzięki któremu korzystasz z jesieni i zimy, gdy inni zaszywają się w domach, czekając na wiosnę.

Jacuzzi ogrodowe całoroczne zadba o Twoje zdrowie

Dobroczynny wpływ gorących kąpieli to fakt. Podobnie jak zalety hartowania się. Nie musisz jednak morsować ani biegać. Własne jacuzzi całoroczne przyniesie Ci cały pakiet zdrowotnych korzyści.

Regularne kąpiele poprawią Twoją odporność. Ciepła woda rozszerza naczynia krwionośne, co przyspiesza krążenie krwi i przenoszenie substancji odżywczych po całym organizmie.

Jacuzzi ogrodowe całoroczne widocznie redukuje stres. Poczujesz się lepiej, odsuniesz na bok zmartwienia i natarczywe myśli o czekających na Ciebie obowiązkach. Wpłynie to też kojąco na Twój sen - będzie głębszy i spokojniejszy.

Złagodzisz również bóle mięśni i stawów. Jeśli uprawiasz sport, zauważysz mniejszą obolałość po treningach i szybszą regenerację. Jacuzzi ogrodowe całoroczne to też wspaniałe remedium dla tych, którzy dużo siedzą lub ciągle gdzieś pędzą, a napięcie gromadzi się w ciele, np. w rejonach kręgosłupa.

Jacuzzi zewnętrzne całoroczne SVENSKA są najgłębsze na rynku, zanurzysz się więc w nich aż po szyję, jeśli tylko masz taką chęć. Każdy z modeli ma inną konfigurację siedzisk, leżanek i punktów masażu. Możesz wybrać mocny hydromasaż od karku do stóp w pozycji siedzącej lub relaksującą kąpiel na leżąco przy delikatnym aeromasażu. Każdy użytkownik ma własne pokrętło, które pozwala błyskawicznie zmieniać moc masażu wodą i powietrzem.

To najlepszy moment na jacuzzi ogrodowe całoroczne

Ceny są atrakcyjne, a każde jacuzzi SVENSKA możesz również wziąć w leasing. Dostarczymy wannę błyskawicznie. Zajmujemy się też instalacją i montażem, a nawet opcjonalnym uzdatnieniem wody, by była krystalicznie czysta i miękka. Dysponujemy mobilną stacją uzdatniającą.

Jeśli rozważasz zakup do domku na wynajem, uatrakcyjnisz swoją ofertę i masz większą szansę na pełne obłożenie przez cały rok, nawet jeśli podwyższysz kwotę najmu. Zwiększysz też zadowolenie swoich klientów i zagwarantujesz im relaks, nawet jeśli pogoda nie dopisze i pokrzyżuje np. plany na wędrówki po okolicy.

Masz pytania o jacuzzi ogrodowe całoroczne? Z chęcią na nie odpowiemy. Poznaj pełną ofertę i umów się z nami na spotkanie - osobiście w showroomie w Krakowie lub online, również z opcją video.

Komentarze