Vitra - umywalki nablatowe, które doskonale dopełnią nowoczesną łazienkę. W czym tkwi ich wyjątkowość?

Umywalka nablatowaAranżując łazienkę, strefie umywalkowej warto poświęcić więcej uwagi, gdyż korzysta się z niej wielokrotnie każdego dnia. Funkcjonalnie i estetycznie zaaranżowane miejsce do codziennej pielęgnacji uprzyjemnia codzienne rytuały. Klejnotem koronnym w tej strefie jest oczywiście umywalka. Dziś przyjrzymy się modelom nablatowym marki Vitra. Sprawdź ich zalety, dowiedz się, na jakiej wysokości umywalka nablatowa powinna być montowana i dlaczego warto wybrać tego typu model.

Umywalki nablatowe Vitra, czyli nienaganny styl i niezawodność

Umywalkom nablatowym nie można odmówić ani uroku, ani uniwersalności. Chociaż mają dość nowoczesny charakter, znakomicie pasują do klasycznych aranżacji i odnajdują się w projektach inspirowanych rozmaitymi stylami. Design zapewnia efektowną prezencję, a przemyślana forma odpowiada za funkcjonalność. Modele umieszczane bezpośrednio na blacie lub łazienkowej szafce zapewniają gustowny efekt i urozmaicają nawet proste projekty. Umieszczając misę na wysokości ok. 70 cm od posadzki, można być spokojnym o komfortowe użytkowanie.

Wybierając idealny model do swojej łazienki, warto zwrócić uwagę na umywalki nablatowe Vitra. Firma jest renomowanym producentem łazienkowej ceramiki i armatury i od dziesiątek lat dostarcza rozwiązania cenione na całym świecie. Prężnie działa od połowy ubiegłego wieku, co pozwoliło jej zdobyć renomę i uznanie w różnych zakątkach globu. Współpraca z najznamienitszymi projektantami skutkuje produktami urzekającymi designem i wpisującymi się w aktualne trendy aranżacyjne.

Umywalka nablatowa

Produkty marki Vitra wyróżnia urzekający design oraz wysoka jakość

Dlaczego warto wybrać umywalkę nablatową Vitra?

Ceramiczne umywalki nablatowe Vitra znakomicie zdają egzamin w łazienkach w różnych stylach. Marka proponuje zarówno modele prostokątne, o nowoczesnym sznycie, jak i owalne, z miękkimi liniami – znakomicie wpisujące się na przykład w wyjątkowo modny ostatnio nurt dekometrii. Co ważne, umywalki nablatowe mają tę ogromną zaletę, że zwiększają funkcjonalność blatu i poprawiają komfort podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych. Mając więcej miejsca, można wszystkie niezbędne przedmioty mieć w zasięgu ręki. To znacznie zwiększa też możliwości w zakresie dekoracji. Tuż obok misy nablatowej można ustawić efektowny dozownik, patyczki zapachowe czy eleganckie kosmetyki w efektownych pojemniczkach i flakonikach.

Warto docenić też walory użytkowe. Dzięki wysokim rantom podczas korzystania z tego typu ceramiki woda nie chlapie na wszystkie strony. Co więcej, modele, które nie mają otworu na baterie, warto wyróżnić jeszcze za uniwersalność, gdyż dają więcej możliwości w zakresie umiejscowienia baterii. Decydując się na wariant nablatowy, możesz np. zamiast klasycznej baterii zamontować nowoczesną baterię podtynkową. Przekonaliśmy Cię? Różnego rodzaju umywalki Vitra znajdziesz tutaj: https://www.banyo.pl/pl/series/vitra-geo-448.html.

Umywalka nablatowa

Umywalka nablatowa marki Vitra to praktyczne i stylowe rozwiązanie do łazienki

Ile kosztuje umywalka Vitra?

Marka Vitra oferuje wiele różnych modeli ceramiki, by każdy mógł znaleźć produkt perfekcyjnie odpowiadający oczekiwaniom i potrzebom. Prosty design to gwarancja, że każdy wariant znakomicie uzupełni tak budżetową łazienkę, jak i projekty przygotowywane z dużym rozmachem. Producent przykłada ogromną wagę do jakości i dbałości o każdy detal, więc armatura na długo zachowuje doskonały wygląd i służy wiernie przez wiele lat. Umywalka Vitra to inwestycja w piękny wygląd, wysoką jakość i ponadczasowy urok.

Komentarze