Blog

Altany ogrodowe: z nami dowiesz się jak mądrze je wybierać!

Altana ogrodowaWśród elementów małej architektury, altanki ogrodowe zajmują wyjątkowe miejsce. Mają bardzo szerokie zastosowanie, są równie wdzięczne w aranżacjach przydomowych ogrodów, jak i w przestrzeni publicznej. Magia niewielkie altanki z drewna tkwi w jej bliskości z naturą: drewno to materiał biodegradowalny, doskonale wpisujący się w zielony krajobraz na zewnątrz. Dziś postaramy się podpowiedzieć wam, gdzie kupić altanę ogrodową oraz jak mądrze ją wybrać!

Więcej…

   

Monitoring posesji a RODO - o czym należy pamiętać po zmianie przepisów?

Monitoring posesjiUnijne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO) po dwuletnim okresie przejściowym weszło w życie do obiegu prawnego państw członkowskich w maju 2018 roku. Na pewne nowe aspekty uważać muszą osoby posiadające system monitoringu. Czego dotyczą zmiany?

Więcej…

   

Kątomierz - praktyczne narzędzie dla profesjonalisty i amatora

KątomierzKątomierz to najprostsze i najdokładniejsze narzędzie umożliwiające pomiar kąta. Używane jest przy różnych pracach budowlanych, stolarskich, a także traserskich i ślusarskich. Dziś na rynku można znaleźć kątomierze elektroniczne, cyfrowe, nastawne oraz drewniane i metalowe.

Więcej…