Blog

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego domu, dzięki bramom garażowym

Brama garażowaJesteś w trakcie budowy domu? Zastanawiasz się, co zrobić, by zapewnić sobie bezpieczeństwo? Dowiedz się więcej o rodzajach i zaletach bram garażowych.

Więcej…

   

Zadbaj o swoje schody - atrakcyjne i bezpieczne schody Twoim w domu

Nowoczesne schodyIle kosztuje zrobienie naprawdę dobrych i atrakcyjnych schodów, wie tylko inwestor budujący swoją własną nieruchomość. Schody to jeden z większych wydatków. Mowa tutaj zarówno o schodach wewnątrz domu, które prowadzą na wyższe piętro lub strych, jak też o schodach zewnętrznych. To jednak ważny element wystroju domu w środku czy też elewacji z zewnątrz. Warto wybrać takie balustrady schodowe, które będą trwałe i atrakcyjne. Dzięki temu podkreśl i się indywidualny charakter budynku.

Więcej…

   

Stan deweloperski domu, mieszkania, lokalu

Stan deweloperski - dom, mieszkanie, lokalStan deweloperski określa najczęściej dom, mieszkanie czy lokal w stanie surowym, zamkniętym, w którym powinny znajdować instalacje i określone elementy wykończeniowe. Jednak w polskim prawie pojęcie stanu deweloperskiego nie zostało dotychczas uregulowane. Dlatego też przez różnych deweloperów może być różnie interpretowane... najczęściej zresztą na korzyść sprzedającego. Czego więc możemy się spodziewać po domu, mieszkaniu czy też lokalu w stanie deweloperskim?

Więcej…