Blog

Umowa z deweloperem co powinna zawierać

Klucze do mieszkaniaWłasne mieszkanie lub dom to marzenie wielu rodzin. Większość osób decyduje się na ich kupno na rynku pierwotnym od deweloperów. I w zasadzie jest to rozwiązanie optymalne. Samodzielne budowanie domu wymaga dużego zaangażowania czasowego, co nie zawsze można pogodzić z pracą zawodową. Z kolei mieszkania kupowane na rynku wtórnym trzeba remontować i najczęściej pomalowanie ścian nie wystarczy. To pociąga za sobą dodatkowe koszty.

Więcej…

   

Ile kosztują okna do domu jednorodzinnego w Polsce?

Okna na wymiarStolarka okienna w Polsce oferuje bogaty wybór okien drewnianych, aluminiowych i PVC. Koszt okien do domu bywa uzależniony od wielu czynników, takich jak marka producenta, materiał i jakość wykonania oraz kolor. W większości przypadków podstawowym kryterium wyboru jest cena. Okna PCV nie wymagają specjalnych zabiegów konserwacyjnych, jak również są dwukrotnie tańsze od drewnianych.

Więcej…

   

Jak wybrać dobre balustrady?

BalustradaKupno balustrady jest niezbędne, jeśli chcemy bezpiecznie i pewnie poruszać się po schodach lub na balkonie. Ważne jest jednak również to, jak dana balustrada wygląda. Estetyka, materiał wykonania i ogólny styl danej balustrady, w ogromnym stopniu wpływają na to, jak razem z nią prezentować się będzie dane wnętrze lub elewacja zewnętrzna. Na co dokładnie trzeba zwracać uwagę podczas wybierania balustrady?

Więcej…