Blog

Jak dobrać klamkę do okna?

Dobór klamek do okienKlamka, którą wybieramy do okna, powinna być przede wszystkim funkcjonalna. Najczęściej decydujemy się na zakup klamek do okien, ale również klamka może nam posłużyć do otwierania i zamykania drzwi balkonowych oraz tarasowych. Klamki okienne mogą być również elementem dekoracyjnym okna. Mimo iż jest to niewielki element stolarki okiennej i nie ma większego znaczenia przy wyglądzie, to jednak klamka powinna być idealnie dopasowana do pomieszczenia, w których będzie użytkowana.

Więcej…

   

Wynajem żurawia wieżowego - czy to ma sens?

Wynajem żurawia wieżowegoWidok żurawia wieżowego to najczęściej pierwsza wskazówka podpowiadająca, że w danym miejscu znajduje się plac budowy. Sprzęt pomaga przenosić, poprawiać położenie i montować najróżniejsze elementy, które później składają się na - mniej lub bardziej imponującą - konstrukcję.

Dzisiaj przyjrzymy się temu, czy lepiej jest wynajmować, czy kupić dźwig na własność.

Więcej…

   

Pamiętaj o odpowiedniej armaturze

Armatura łazienkowaWybór armatury łazienkowej to podstawa w czasie wykonywania remontu lub urządzania mieszkania czy domu. To doskonała okazja, by odświeżyć łazienkę, a także kuchnię oraz zorganizowanie jej na nowo, zgodnie z naszym stylem lub zmieniającymi się trendami. Nieodzownym elementem jest wówczas wybór takich elementów wyposażenia, jak zlew do kuchni czy WC kompakt do toalety. Na szczęście producenci dają szeroką gamę możliwości.

Więcej…