Blog

Przemeblowanie zrób z głową

PrzemeblowanieRemont domu lub mieszkania? A może tylko kosmetyka plus wymiana mebli? Jeśli planujesz zmiany w pokoju, kuchni albo całym mieszkaniu, to dobrze się przygotuj. Nawet bardzo dobrze. Wręcz doskonale. I nie chodzi tylko o świetny plan, prawidłowe wymiary czy kwestie kolorów. Czasem diabeł tkwi w szczegółach i konieczne są przygotowane odpowiednio wcześnie dodatki do mebli. Dzięki nim szafy, szafki czy szuflady nie tylko będą estetyczne, ale również praktyczne. Warto rozejrzeć się też za akcesoriami montażowymi, bez których trudno będzie ruszyć z pracą.

Więcej…

   

Jak wybrać najlepszego dewelopera mieszkań?

Deweloper mieszkańZakup własnego mieszkania to ekscytujący czas pełen poważnych i godnych przemyślenia wyborów. Nie każdy chce korzystać z rynku wtórnego, gdyż znalezienie wymarzonego mieszkania nie należy do łatwych, a przystosowanie go do indywidualnych potrzeb wiąże się z dodatkowymi kosztami. Dlatego doskonałym wyborem jest zakup mieszkania od dewelopera, który swoim doświadczeniem i rzetelnością stworzy wyjątkowe miejsce do życia.

Więcej…

   

Stan deweloperski domu, mieszkania, lokalu

Stan deweloperski - dom, mieszkanie, lokalStan deweloperski określa najczęściej dom, mieszkanie czy lokal w stanie surowym, zamkniętym, w którym powinny znajdować instalacje i określone elementy wykończeniowe. Jednak w polskim prawie pojęcie stanu deweloperskiego nie zostało dotychczas uregulowane. Dlatego też przez różnych deweloperów może być różnie interpretowane... najczęściej zresztą na korzyść sprzedającego. Czego więc możemy się spodziewać po domu, mieszkaniu czy też lokalu w stanie deweloperskim?

Więcej…