Aranżacje

Co na ścianę w przedpokoju? Wybór farb, tapet, tynku na ścianę w korytarzu

Co na ścianę w przedpokoju?Remontujesz korytarz i zastanawiasz się co dać na ściany w przedpokoju? Możliwości jest wiele, ale proponujemy ograniczyć swój wybór do materiałów zmywalnych, takich, które można wielokrotnie myć, a nawet szorować. Dekorując ściany w korytarzu, warto pamiętać, że jest to ta część domu, która brudzi się najszybciej, a jednocześnie jest wizytówką całego mieszkania. Szukasz inspiracji na dekorację ścian w przedpokoju? Zobacz, nasze propozycje i porady.

Więcej…

 

Modne wnętrza 2021. Nowoczesne trendy wnętrzarskie

Modne wnętrze 2021Modne wnętrza w 2021 roku to zerwanie ze sztampowymi rozwiązaniami. Projektanci wnętrz w tym roku stawiają na indywidualizm i wnętrza "szyte na miarę". W 2021 roku wraca moda na niebanalne wnętrza, które są dopasowane do potrzeb i gustu właścicieli. W modnych aranżacjach nie powinno zabraknąć rodzinnych pamiątek, unikatowych przedmiotów z targu, staroci i rozwiązań, które sprawią, że wnętrze nabierze niepowtarzalnego unikalnego i spersonalizowanego charakteru.

Więcej…

   

Kanapa do salonu - gładka czy we wzory? Różne style, różne rozwiązania!

Kanapa do salonuKanapa do salonu odgrywa w nim niezwykle istotną rolę. Oczywiście jej podstawową funkcją jest zapewnienie domownikom i gościom wygody podczas relaksu w salonie. Jednak oprócz tego, że mebel ten powinien być komfortowy, a więc po prostu powinno nam się na nim wygodnie siedzieć, to jeszcze powinien on cieszyć nasze oko. Na rynku znajdziemy wiele przeróżnych rodzajów kanap i sof. Różnią się one między sobą materiałem, kolorem oraz obecnością lub brakiem wzorów na tkaninie. Jaką kanapę do salonu wybrać, gładką czy we wzory?

Więcej…

 

Czym powinna charakteryzować się jadalnia nowoczesna?

Nowoczesna jadalniaOddzielenie części jadalnej od kuchni czy salonu ma bardzo duże znaczenie, zwłaszcza jeżeli chodzi o stworzenie komfortowych warunków do spożywania posiłków. Bardzo ważny będzie tutaj także wystrój, który powinien być właściwie zaaranżowany. Jak wyposażyć nowoczesną jadalnię? Czym powinna się charakteryzować?

Więcej…

   

Jaki narożnik do codziennego spania?

Nowoczesny narożnikWybór odpowiedniego narożnika do salonu, który jednocześnie ma spełniać funkcję spania na co dzień, może spędzać sen z powiek. Jak wybrać taki narożnik? Czym się kierować? Przecież oprócz ładnego wyglądu ma być wygodnym łóżkiem do spania!

Więcej…

 

Jakie wybrać meble do salonu?

Jakie wybrać meble do salonuSalon jest obecny zarówno w dużym domu, jak i w małym jednopokojowym mieszkaniu. W końcu to ważny obszar funkcjonalny, centrum rodziny i przyjaznej komunikacji. Każdy właściciel chce zaimponować swoim gościom wnętrzem salonu, dlatego szybko przemijają czasy, kiedy te same ściany i miękkie narożniki zamieniały wszystkie mieszkania w mało atrakcyjne "bliźniaki". Dziś firmy produkcyjne starają się zapewnić jak najszerszą gamę, aby nowoczesne meble do salonu stały się nie tylko ozdobą, ale także sposobem na podkreślenie indywidualności ich mieszkania.

Więcej…