Porady

Metamorfoza kuchni w jeden dzień

Metamorfoza kuchniCzy uda się przeprowadzić remont w 1 dzień? Kompleksową przebudowę - nie. Jednak 24 godziny w zupełności wystarczą, aby wykonać efektowną metamorfozę. Zmiana nie musi być duża, aby była dostrzegalna. Może objawiać się np. w przemalowaniu płytek w kuchni. Jak tego dokonać?

Więcej…

 

Sprzątanie po remoncie - wszystko co powinniście wiedzieć

Sprzątanie po remoncieJeżeli kiedykolwiek przeprowadzałeś/-aś domowy remont, to wiesz, jak bardzo wiąże się to z bałaganem w Twoim mieszkaniu. Sprzątanie po remoncie to jedna z najbardziej uciążliwych części całej renowacji. Trzeba pozbyć się wszystkich śmieci, odkurzyć pył, poustawiać meble itd. Wiele osób decyduje się, by nająć do tego odpowiednią ekipę, a jak się okazuje, takie porządki poremontowe można z łatwością zorganizować samemu. Nie marnuj więc niepotrzebnie swoich pieniędzy i sprawdź, jak samemu przeprowadzić sprzątanie po remoncie.

Więcej…

   

Tapety ścienne na flizelinie - charakterystyka, zalety, montaż

Flizelina - biała tapeta ściennaTapety od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Zróżnicowane desenie i bogata gama kolorów dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Pozwalają łatwo i szybko odmienić wnętrze, dopasowując się do charakteru niemal każdej aranżacji. Są niezastąpionym elementem przestrzeni urządzonej w klasycznym stylu, wnoszą też ekspresję do nowoczesnych pomieszczeń.

Więcej…

 

8 sposobów na ogrodzenie działki, domu

Ogrodzenie metalowe z drucianej siatkiOgrodzenie działki lub domu jest jednym z elementów zabudowy, który dba o naszą prywatność. I chociaż coraz częściej dajemy się ponieść trendom, które przybywają do nas zza zachodniej granicy, w dalszym ciągu niewielu daje się przekonać do rezygnacji z konstrukcji otaczającej posesję. Ogrodzenie jest wyznacznikiem bezpieczeństwa. Chroni nas przed intruzami oraz przed wzrokiem ludzi mijających dom.

Więcej…