Porady

Idealnie biały sufit - malowanie krok po kroku

Biały sufitPlanujesz remont, jednak nie wiesz, jak zabrać się za malowanie ścian i sufitów? Odpowiednie przygotowanie powierzchni oraz zabezpieczenie ścian to podstawy, od których powinieneś zacząć swoje przygotowania. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, jak krok po kroku pomalować sufit, by był idealnym zwieńczeniem aranżacji wnętrza.

Więcej…

 

Odkurzacz do domu: jaki model będzie najlepszy, który wybrać?

Odkurzacz do domuO czym myślimy, kiedy w naszym domu zapada decyzja o zakupie nowego odkurzacza? Na pewno chcemy, żeby ta nowa "pomoc domowa" była skuteczna, wygodna w użyciu, ekonomiczna i… dobrze radziła sobie z sierścią pozostawianą przez domowe zwierzaki! To jednak nie wszystkie parametry, jakie powinien posiadać dobry odkurzacz. Sporo tak naprawdę zależy od naszych preferencji i oczekiwań. Przyjrzyjmy się kilku typom odkurzaczy dostępnych w sklepach ze sprzętem AGD.

Więcej…

   

Jak wybrać materac, który posłuży na lata?

MateracWybór materaca to wbrew pozorom bardzo ważna decyzja. Od materaca zależy jakość Waszego snu, który jest kluczowy dla regeneracji całego organizmu. Wyspani lepiej funkcjonujemy - zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Dobry materac powinien być wykonany z wysokiej jakości materiałów, a także dostosowany do Waszej sytuacji zdrowotnej oraz preferencji. Taki materac też posłuży Wam na lata. Dlaczego? Bo będzie wygodny, więc nie będziecie czuli potrzeby go wymieniać, a dobrej jakości tkaniny i wypełnienie przedłużą jego żywotność. Ale jak go wybrać?

Więcej…

 

Czym malować ściany - pistoletem czy wałkiem

Malowanie wałkiemMalowanie ścian to nie lada wyzwanie, wymaga czasu i precyzji, niektórzy zatrudniają do tego fachowców, inni chcą sami spróbować swoich sił. Jedną z wątpliwości pojawiających się na samym początku jest to, na jaką metodę malowania się zdecydować - pistoletem czy wałkiem? Zatem jeżeli szykujesz się do remontu i malowania ścian to warto, żebyś wiedział, jakie są różnice pomiędzy malowaniem ścian pistoletem natryskowym, a klasycznym wałkiem.

Więcej…

   

Więcej artykułów…