Porady

Farba akrylowa do drewna i metalu - którą wybrać?

Akrylowe farbyWybierając farbę, musimy zwrócić uwagę na kilka kwestii. Wśród nich znajdują się: rodzaj nawierzchni, pomieszczenie, a także efekt, jaki chcemy uzyskać. Jeżeli zwrócimy na nie uwagę oraz będziemy mieć podstawową wiedzę na temat dostępnych preparatów, z pewnością kupimy właściwy. Farba akrylowa do drewna i metalu - którą wybrać?

Więcej…

 

Tapety ścienne na flizelinie - charakterystyka, zalety, montaż

Flizelina - biała tapeta ściennaTapety od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Zróżnicowane desenie i bogata gama kolorów dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Pozwalają łatwo i szybko odmienić wnętrze, dopasowując się do charakteru niemal każdej aranżacji. Są niezastąpionym elementem przestrzeni urządzonej w klasycznym stylu, wnoszą też ekspresję do nowoczesnych pomieszczeń.

Więcej…

   

Poradnik wyboru paneli podłogowych Fixly!

Panele podłogowe"Jak wybrać panele?" - to pytanie zadaje sobie wiele osób, remontujących bądź wykańczających dom czy mieszkanie. Możliwości jest wiele, dlatego każdemu przyda się kilka podstawowych informacji na ich temat. Fixly.pl - serwis od usług - przedstawia poradnik wyboru paneli podłogowych.

Więcej…

 

5 sprawdzonych sposobów na tanią metamorfozę mieszkania

Metamorfoza mieszkaniaKtóż z nas nie marzy o modnie urządzonym wnętrzu. Takim, w którym czujemy się nie tylko komfortowo i bezpiecznie, ale i stylowo! Co prawda, spektakularna metamorfoza mieszkania do najtańszych nie należy, ale istnieją sprawdzone tricki, dzięki którym wnętrza nabiorą smaku bez odczucia pustki w portfelu. Podpowiadamy jak małym kosztem zrobić duże wrażenie!

Więcej…