Porady

Ogród wertykalny - czym jest? Jak go zrobić? Wybór roślin

Ogród wertykalnyModa na ogrody wertykalne dotarła również do Polski. Tego typu dekoracje roślinne cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki nim w pomieszczeniu powstaje wyjątkowy mikroklimat. Zielone ściany nie tylko pięknie wyglądają, ale również nawilżają powietrze w pomieszczeniu, oczyszczają je i produkują tlen. Ponadto działają kojąco na układ nerwowy i naprawdę potrafią wyraźnie poprawić samopoczucie.

Więcej…

 

Rynek pierwotny - jak inwestować w mieszkania?

Inwestowanie w mieszkaniaMieszkanie od dewelopera cieszy się ogromną popularnością, znacznie większą od mieszkań, które oferowane są na rynku wtórnym. Owszem, zarówno jedne, jak i drogie mają swoje wady oraz zalety, ale zdecydowanie lepszą opcją są nowe nieruchomości. Nie zawsze tak musi być, bo różne sytuacje się zdarzają, aczkolwiek są to sporadyczne przypadki.

Więcej…

   

Tapety ścienne na flizelinie - charakterystyka, zalety, montaż

Flizelina - biała tapeta ściennaTapety od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Zróżnicowane desenie i bogata gama kolorów dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Pozwalają łatwo i szybko odmienić wnętrze, dopasowując się do charakteru niemal każdej aranżacji. Są niezastąpionym elementem przestrzeni urządzonej w klasycznym stylu, wnoszą też ekspresję do nowoczesnych pomieszczeń.

Więcej…

 

Olejowanie podłóg drewnianych. Kiedy olejować? Jaki olej wybrać?

Olejowanie drewnianej podłogiPodłogi drewniane mogą być pokrywane lakierem albo olejowane - woskowane. Aktualnie coraz więcej osób decyduje się na tę druga opcję, czyli kupuje odpowiednie środki do olejowania, aby nadać podłodze estetyczny wygląd i zabezpieczyć ją przed czynnikami zewnętrznymi.

Więcej…