Porady

Panele podłogowe: 5 pomysłów na efektowną aranżację

Nowoczesne panele podłogowePodłoga to podstawa każdej aranżacji. Powinna być solidna, trwała, a przede wszystkim dopasowana do stylistyki wnętrza i naszego gustu. Wśród podłóg prym wiodą panele laminowane, które pokochaliśmy za ich szeroki wybór, doskonałą imitację drewna, a szczególnie przystępną cenę. Wybór odpowiedniej podłogi do wnętrza nie jest jednak łatwy, tym bardziej, że bardzo często dokonujemy go na wiele lat. Jakie panele wybrać, by podłoga robiła wrażenie?

Więcej…

 

Modne dywany do salonu. Jaki dywan wybrać?

Modny dywan do salonuChcesz odświeżyć aranżację salonu? Postaw na dywan! Modne są bowiem dywany do salonu wyraziste, o ciekawej teksturze, zabarwieniu lub wzorach. Brązowawe wykładziny i podłoga pozbawiona dekoracji to już przeszłość. W świecie designu rok 2019 zaowocował pozytywnymi zmianami. Modny dywan, czyli jaki?

Więcej…

   

Dym z odkurzacza - o czym świadczy?

OdkurzanieDym z odkurzacza najczęściej świadczy o nieprawidłowej pracy silnika. Za tego typu uszkodzenia winę ponoszą niestety sami użytkownicy eksploatujący sprzęt w niewłaściwy sposób. Dym może też być oznaką złego czyszczenia odkurzacza.

Więcej…

 

Metamorfoza kuchni w jeden dzień

Metamorfoza kuchniCzy uda się przeprowadzić remont w 1 dzień? Kompleksową przebudowę - nie. Jednak 24 godziny w zupełności wystarczą, aby wykonać efektowną metamorfozę. Zmiana nie musi być duża, aby była dostrzegalna. Może objawiać się np. w przemalowaniu płytek w kuchni. Jak tego dokonać?

Więcej…