Porady

Segmentowa brama garażowa - wymiary, działanie, montaż

Segmentowa brama garażowaBrama garażowa to bardzo ważna inwestycja. Nie warto na niej oszczędzać, nie tylko ze względów bezpieczeństwa, ale również dlatego, że ma ona ogromne znaczenie w kontekście termoizolacji budynku. Wysokiej jakości brama, wykonana z najlepszych materiałów, przyczyni się do sporych oszczędności i będzie nam służyć przez lata. Do garażu znajdującego się w bryle budynku, świetnym wyborem jest automatyczna brama segmentowa. Takie rozwiązanie jest nie tylko estetyczne, ale również niezwykle praktyczne, ponieważ brama nie zabiera dużo miejsca, łatwo się otwiera i jest bardzo trwała.

Więcej…

 

Tapety ścienne na flizelinie - charakterystyka, zalety, montaż

Flizelina - biała tapeta ściennaTapety od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Zróżnicowane desenie i bogata gama kolorów dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Pozwalają łatwo i szybko odmienić wnętrze, dopasowując się do charakteru niemal każdej aranżacji. Są niezastąpionym elementem przestrzeni urządzonej w klasycznym stylu, wnoszą też ekspresję do nowoczesnych pomieszczeń.

Więcej…

   

Ogród wertykalny - czym jest? Jak go zrobić? Wybór roślin

Ogród wertykalnyModa na ogrody wertykalne dotarła również do Polski. Tego typu dekoracje roślinne cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki nim w pomieszczeniu powstaje wyjątkowy mikroklimat. Zielone ściany nie tylko pięknie wyglądają, ale również nawilżają powietrze w pomieszczeniu, oczyszczają je i produkują tlen. Ponadto działają kojąco na układ nerwowy i naprawdę potrafią wyraźnie poprawić samopoczucie.

Więcej…

 

Panele ścienne: oto 5 rzeczy, które musisz o nich wiedzieć

Panele ściennePanele ścienne to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych sposobów wykończenia ścian, takich jak malowanie czy tapetowanie. Za ich pomocą stworzyć można naprawdę niezwykłe efekty i to niewielkim nakładem pracy.

Więcej…