Dom

Kupno czy budowa domu - które rozwiązanie jest lepsze?

Kupno a budowa domuPrzeprowadzka do nowych i przede wszystkim własnych czterech ścian jest marzeniem wielu par i rodzin. Posiadanie dużej przestrzeni mieszkaniowej, własnego ogrodu oraz garażu, w którym można pozostawiać samochód wraz z innym, drobniejszym sprzętem jest bardzo kuszącą perspektywą. Osoby chcące podjąć tak poważny krok stoją przed dylematem -zdecydować się na budowę domu czy zakup nieruchomości od dewelopera? Które z tych przedsięwzięć będzie lepszym wyborem?

Więcej…

 

Plusy i minusy domu w zabudowie szeregowej

Domy szeregoweZastanawiasz się, czy rezygnować z marzeń o domu na rzecz tańszego mieszkania? A może warto rozważyć szeregowiec?

Więcej…

   

Całoroczne domy z bali - prywatny kawałek raju

Dom z baliŻyjemy coraz szybciej i intensywniej. Rytm codziennym dniom wyznaczają przede wszystkim praca i obowiązki. Żyjemy zamknięci w betonowych, rozgrzanych miastach, codziennie mijając obojętnie tłumy zabieganych, wiecznie spieszących się osób.

Więcej…

 

Rola domu w życiu człowieka

Rola domu w życiu człowiekaWarto zastanowić się nad pytaniem: Jaka jest rola budynku mieszkalnego w życiu człowieka? Odpowiedz nasuwa się sama, że dom powinien być miejscem odpoczynku, relaksu i miejscem regenerowania sił do dalszego, jak najkorzystniejszego funkcjonowania, jako członek rodziny, jako pracownik, przyjaciel, kompan, itd.

Więcej…