Dom

Domy z wizją - jak zrealizować projekt marzeń?

Dom z wizjąBudowa własnych czterech kątów to marzenie każdego z nas. Każdy chce to zrobić na swój jedyny, unikalny sposób. Wszystko po to, by czuć się w nim jak najlepiej. Jakie elementy warto więc uwzględnić, by osiągnąć swój cel?

Więcej…

 

Jak zaprojektować nowoczesny i funkcjonalny dom?

Projekt nowoczesnego domuBudowa domu to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Często jest to inwestycja, z której będą korzystać kolejne pokolenia, dlatego musi być dokładnie przemyślana. Już na etapie opracowywania projektu należy podjąć szereg ważnych decyzji, które będą miały wpływ na późniejszy komfort korzystania z budynku. Podpowiadamy, jakie pomysły warto wziąć pod uwagę, aby dom był funkcjonalny i nowoczesny.

Więcej…

   

Zasilanie tymczasowe i awaryjne - jak wybrać generator?

Zasilanie awaryjneZakłócenia lub przerwy w dostawach energii elektrycznej mogą okazać się bardzo uciążliwe, a ich skutki kosztowne. Dlatego w niektórych zakładach przemysłowych, budynkach biurowych i domach stosuje się różnego rodzaju systemy zasilania awaryjnego. W zaawansowanych układach tego typu coraz częściej wykorzystywane są autonomiczne urządzenia generujące energię elektryczną.

Więcej…

 

Nowoczesne domy - projekty, cechy, funkcjonalności

Nowoczesny domSłowo nowoczesność kojarzy się nam z byciem na czasie, podążaniem za nowatorskimi trendami i rozwiązaniami. To, co nowoczesne jest zwykle lepsze: wysokiej jakości, szybsze, bardziej wygodne w użytkowaniu.

Więcej…