Dom

Rodzaje nawiewników okiennych

Nawiewniki okiennePrawidłowo działająca wentylacja jest bardzo ważna dla dobrego samopoczucia i zdrowia osób bytujących w danym budynku. Jedną z prostszych, a zarazem skuteczniejszych metod zapewnienia właściwej cyrkulacji powietrza, jest montaż nawiewników okiennych. W niniejszym tekście pokrótce opowiemy o tych urządzeniach, omówimy ich rodzaje oraz podpowiemy, który z nich będzie sprawdzał się najlepiej w naszym klimacie.

Więcej…

 

Czy dom drewniany sprawdzi się w polskim klimacie?

Drewniany domDomy drewniane urzekają estetyką i paradoksalnie nierzadko zachęcają ceną. Czy jednak ich budowa w polskim klimacie w ogóle ma sens? Aby odpowiedzieć na tak postawione pytanie, trzeba zwykle rozpatrzyć kilka szczególnych warunków.

Więcej…

   

Regulatory temperatury - ustal komfortowy poziom temperatury na dzień i noc

KomfortChcesz łatwo oszczędzać na kosztach ogrzewania, a przy tym mieszkać komfortowo? W takim przypadku pomyśl o zakupieniu regulatora temperatury. To sprytne urządzenie pozwala na sterowanie systemem grzewczym i niesie ze sobą duże oszczędności!

Więcej…

 

Nowoczesne domy - projekty, cechy, funkcjonalności

Nowoczesny domSłowo nowoczesność kojarzy się nam z byciem na czasie, podążaniem za nowatorskimi trendami i rozwiązaniami. To, co nowoczesne jest zwykle lepsze: wysokiej jakości, szybsze, bardziej wygodne w użytkowaniu.

Więcej…