Wielki powrót kultowych wersalek

WersalkaWersalka to mebel, który w czasach PRL-u znajdował się prawie w każdym domu. Wygodna, rozkładana, w sam raz do dziennego odpoczynku, a w nocy do spania. W dzisiejszych czasach wersalki wracają do łask, ale w nowym, eleganckim wydaniu. Zaskakują ciekawym designem i komfortem użytkowania.Relikt minionej epoki czy jednak pożądany wciąż mebel?

Za co kochamy wersalki? Przede wszystkim za jej funkcjonalność. To mebel, który idealnie sprawdza się w małych wnętrzach. W ciągu dnia służy jako wygodna sofa, a w nocy jako łóżko do spania. Złożona pod kątem 90 stopni nie zajmuje wiele miejsca. Dzięki temu wykorzystasz wolną przestrzeń na inne meble lub atrakcyjne dodatki, np. ustawisz donice z kwiatami. Jeśli wybierzesz dobrej jakości wersalkę, na pewno się nie zawiedziesz. Wygodne, miękkie siedzisko i stabilne oparcie dla pleców gwarantuje komfortowy odpoczynek. Na wersalce zrelaksujesz się z książką w ręku, ulubionym magazynem lub muzyką na słuchawkach.Miło spędzisz czas na rozmowie z bliskimi czy oglądaniu seriali. Jeśli dużo odpoczywasz w ciągu dnia, wybierz wersalkę z oparciami pod głowę. Odciążysz w ten sposób szyję i nawet po kilku godzinach leżenia nie będziesz odczuwać dolegliwości bólowych.

Na co zwracać uwagę przy zakupie wersalki?

Zanim wybierzesz wymarzony mebel, odpowiedz sobie na kilka pytań. Przede wszystkim do czego Ci będzie służył, gdzie stanie i ile zajmie miejsca. Zwróć uwagę na wysokość oparcia i na głębokość siedziska. Dopasuj wersalkę do stylu i kolorystyki wnętrza. Chyba, że będziesz używać ozdobnej narzuty, wtedy tę kwestię możesz śmiało pominąć. Jeśli chcesz mieć bardziej elegancki mebel, wybierz ten z dekoracyjnymi przeszyciami i profilowanym siedziskiem oraz podwyższanymi bokami. Klasyczne wersalki lub te w stylu glamour i skandynawskim mają stożkowe nóżki, które dodają im nietuzinkowego charakteru.

Gdzie szukać wysokiej jakości wersalek?

Na pewno zrezygnuj z wielkopowierzchniowych hal marketowych i targowisk. Najlepiej wybrać sklepy z bogatą i zróżnicowaną ofertą, które mają produkty najwyższej jakości. Jednym z  miejsc wartych odwiedzenia jest sklep Edinos: https://www.edinos.pl/wersalki "wersalki". Znajdziesz w nim  wiele atrakcyjnych inspiracji, o których również poczytasz na firmowym blogu. Zapytasz  w razie potrzeby o interesujące Cię kwestie i poprosisz o pomoc w doborze mebli. Porównasz konkretne modele, kolory i wzory, aby w efekcie końcowym wykreować niebanalne i nowoczesne wnętrze.

Wersalka to mebel uniwersalny i bez problemu dopasujesz ją do swoich preferencji. Dobrze dobrana ciekawie odmieni każde wnętrze i podniesie jego funkcjonalność.

Komentarze